Atalar Caddesi Kurtoğlu Sokak No:.12/B Kartal / Alkent çarşı no 36 Beşiktaş / İSTANBUL
P.Tesi -Pazar 09:00 -19:00
7/24 Hizmetinizdeyiz 
Ofis Taşımacılığı
Ofis Taşımacılığı
HİZMETLERİMİZ
Ofis Taşımacılığı

Ofis eşyalarının birçoğu elektronik cihazlar olduğu ve kaybolmaması ya da kırılmaması gereken çok sayıda eşya bulunduğu için ofis taşımacılığı en az ev taşımacılığı kadar özen gerektirmektedir. Kurumsal kimlikleri ile nakliyeci arayışında olanlara da firmamız hizmet vermektedir. ofis taşımacılığı hizmeti vereceğimiz müşterilerimizin ofislerindeki eşya sayısı, bu eşyaların niteliği ve talep edilen hizmetler doğrultusunda nakliye ekiplerimiz bir nakliye planı hazırlamaktadırlar.

Elektronik cihazların ve değerli evrakların zarar görmeyecek şekilde ofislerden çıkartılması için asansörlü araçları kullanmaktadırlar. Ayrıca eşyaların hasarsız bir şekilde yeni adrese aktarılabilmesi için ekiplerimiz araçlara eşyaları dikkatli bir şekilde yerleştirmektedirler. Bu süreçte beklenmedik dış etkenlere karşı eşyalarını korumak isteyen müşterilerimize de eşyalarını sigortalama seçeneği sunmaktayız.

Sigortalanmış olan eşyalar her ne sebeple olursa olsun bizim sorumluluğumuz altındayken hasar alır ise; firma olarak bu eşyaların hasarını karşılamakta ve müşterilerimizin ofis eşyaları konusunda mağdur olmalarının önüne geçmekteyiz.

TAŞIMA HİZMETLERİ

Maltepe Nakliyat olarak nakliye ekiplerimizi genç, dinamik ve verdiğimiz hizmetler konusunda uzmanlaşmış olan kişilerden seçmekteyiz. nakliyat şirketi olarak profesyonel bir taşımacılık hizmeti sunmakta ve ekip olarak da bu anlayışı benimsemekteyiz.

Kurumsal müşterilerimizin ofislerini taşırken işlerinin aksamaması için onların belirledikleri saatler doğrultusunda ekiplerimiz eşyaların nakliyesini sağlamaktadır. Kocaeli’de hizmet veren bir firma olarak Türkiye sınırları içerisindeki her yere eşyaların nakliyesini sağlayabilmekteyiz. Ofis taşımacılığı kapsamında müşterilerimizin isteklerine, beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım içerisinde olduğumuz için nakliye sürecinde müşterilerimizin herhangi bir sorularının veya sorunlarının olması halinde, ekiplerimiz konuya çözüm odaklı yaklaşmaktadırlar.

Taşımacılık işlemlerinin bireysel olarak gerçekleştirilmesi durumunda gerekli neticelerin istenildiği gibi alınamaması gibi bir durum yaşanabilmektedir. Aynı zamanda da eşyaların taşınması anlamında da istenmeyen durumların yaşanması söz konusu olabilmektedir. Ev için geçerli olan bu durum ofis taşımacılığı için de aynı tip sonuçları verebilmektedir. " Ofis taşımacılığı işlemlerine başlamadan önce , Ofis Taşıma fiyatlarını belirlemek için tarafların sözleşme yapmaları tavsiye edilebilen bir durumdur ".Böylelikle istenmeyen durumları engellemek adına profesyonel bir biçimde destek veren firmalara yönelmek en ideal neticelerle karşı karşıya kalmanın tek yolu olarak adlandırılabilmektedir. Ofis içerisinde yer alan eşyaların her birine odaklanarak eşsiz hizmet seçeneklerini sağlayan firmaların tercih edilmesi durumunda en iyi şartların ortaya çıkması söz konusu olabilecektir. Böylelikle de bu işleyişin sağlandığı görülebilecek ve tamamen aranılan kriterlerde olmasından ötürü de dikkatleri fazlasıyla çekebilecektir.

OFİS TAŞIMA FİYATLARI

Ofis Taşıma Ücretleri
Ofis taşımacılığı işlemlerini gerçekleştirmek üzere firmalara taleplerde bulunan kişilerin işin ne denli özenli olup olmadıklarını görmelerinin yanı sıra fiyat seçeneklerini de baz aldıkları söylenebilmektedir. Bu anlamda fiyat konusunda da belirleyici olan birtakım maddeler ortaya konulabilecektir. Eşyaların durumu ve sayısının yanı sıra götürülecek olan mesafe ile beraber eşyaların kaçıncı katta bulunduğu gibi detaylar ofis taşımacılığı işlemleri esnasında fiyatların şekillenmesinde ön planda yer alan bir konumda varlık göstermektedir. Ofis taşımacılığı fiyatları hemen hemen her firma içerisinde bu şekilde ortaya konulmaktadır. Öte yandan bu çalışmalar sürekli olarak bu fiyat tarifesi üzerinden şekillenmektedir.

Ofis Taşımacılığında Personelin Önemi

Ofis taşımacılığı kapsamında tercih edilecek olan personellerin durumu da oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Personel sayısı kadar personellerin işinin ehli olması da firmalar tarafından baz alınan bir durumdur. Taşıma ve yerleştirme işlemlerinde kalifiyeli olan kişiler firmalar bünyesinde çalıştırılmaktadır. Öte yandan eli çabuk ve hızlıca taşıma işlemlerini gerçekleştirilecek olan personellere dayalı alımların gerçekleştirildiği için bu konuda firmaların ne kadar titiz davrandıkları da bilinmektedir. Herhangi bir aksaklığın ofis taşımacılığı işlemleri evresinde yaşanmaması adına bu tutum devamlı olarak süregelen bir konumda yer almaktadır. Hizmetlerin mutlaka elverişli olarak tamamlanması konusunda personellerin ne kadar önemli bir detay olduğu atlanmamaktadır. Ev ya da ofis taşıma işlemleri kusursuz bir biçimde bu şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Ofis Taşımacılığında Sözleşmenin Önemi

Ofis Taşıma işlemleri belirli bir fiyat tarifesi doğrultusunda gerçekleşmektedir. Ev içerisinde bulunan eşya sayısı, ev taşımada devreye girebilecek personel sayısı, evin bulunduğu yükseklik ve taşınacak olduğu yeni adresin mesafesi gibi detaylar bu fiyatlandırma konusunda önem veren bir yapıda varlık gösterebilecektir. Ofis Taşıma fiyatları her zaman bu doğrultuda ilerleyebilecek ve hizmet kalitesi kapsamında da müşterilere en geniş seçenekleri sunmasıyla bilinebilecektir. Fiyat konusunda en genel hizmetler sağlanabilecektir. Kullanıcı odaklı bir firma olunduğunu Şehir içi Ofis Taşıma fiyatlarına bakarak da anlamak söz konusu olarak adlandırılabilmektedir. Bundan ötürü de en doğru kararı vermede fiyat bilgisini de baz almak önemli bir tercih olabilecektir.
Ek olarak, Eşya Depolama üzerine yazdığımız yazımızı da inceleyebilirsiniz. 

   

 

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş