Atalar Caddesi Kurtoğlu Sokak No:.12/B Kartal / Alkent çarşı no 36 Beşiktaş / İSTANBUL
P.Tesi -Pazar 09:00 -19:00
7/24 Hizmetinizdeyiz 
Beyoğlu Evden Eve Nakliyat
Beyoğlu Evden Eve Nakliyat
MALTEPE NAKLİYAT
Evden eve nakliye işleminde yapılması ve uygulanması gerekilen onlarca farklı metot ve strateji vardır.
Anadolu Yakası: 0216 305 35 49, 0535 742 44 95, Avrupa Yakası 0212 213 37 37, 0850 304 96 36, 7/24 Hizmetinizdeyiz 905327654010 bilgi@maltepenakliyat.com
: 1 Mayıs 2021
: 1 Mayıs 2021

Evden eve nakliyat işlemi uzaktan bakıldığından kolay ve yapılması basit bir işlem dahilinde dursa dahi işin içerisinde girildiği vakit görülüyor ki bu işi doğru şekilde yapabilmenin tek şartı bu sektöre yıllarını adamak olacaktır. Bu anlamda gerek Türkiye içerisinde de gerekse Dünya’da nakliyat ve taşımacılık konusunda ön plana çıkan tüm firma ve kuruluşlar en az 10 seneye aşkın bir süredir bu işin bir ferdi olduğu görülmektedir. Bu anlamda taşımacılık ve nakliyat sektöründe iyi bir yere gelebilmek için başlıca şart bu işe yatkınlığın, alakan ve en önemlisi deneyimin olması gerekmektedir.

Evden eve nakliye işleminde yapılması ve uygulanması gerekilen onlarca farklı metot ve strateji vardır. Her bir stratejinin uygulamaları firmadan firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bu anlamda her evden eve nakliye firmasının kendisine özgü bir taşıma yöntemi ve şekli vardır. Bu anlamda işinin en iyisini yapan, kaliteli ve doğru nakliyat ve taşımacılık firmasına işinizi teslim etmeniz büyük bir önem teşkil etmektedir.

Kaliteli, Doğru ve İşinin En İyisini Yapan Nakliyat Firması ile Ortaklaşa İş Yapmanın Avantajları;

-İşinin en iyisi yapan nakliyat firması, taşıyacağı her ürünü kendi ürünü gibi görür ve taşımacılık işleminde ürünlerinize ekstra önem göstermektedir.

-Taşıyacağı en ufak bir ürüne dahi nakliyat önce, nakliyat sırasında veya teslim edilme esnasında oluşabilecek her türlü problem için ürünlere taşıma yapılmadan önce ayrı ayrı ‘’ürün taşıma sigortası’’ oluşturmaktadır. Ürün taşıma sigortası sayesinde nakliyat işlemi sırasında firma tarafından oluşan her tür problem firmanın yükümlülüğü ve sorumluluğu altına girmektedir. Bu anlamda ürününüz içerisinde oluşabilecek her türden sorun için firmaların ürün taşıma sigortasından sizi mahrum bırakıp bırakmadıklarını sormanız ve işinizi bu gibi sorulardan sonra vermeniz büyük bir öneme sahiptir.

-Kaliteli ve doğru nakliyat işlemi yapan firmalar, taşımacılık işleminden önce ürünleri geniş paketleme işlemin tabi tutmaktadır. Bu anlamda ürün içerisinde oluşabilecek zararı minimuma indirgemek ve ürün içerisinde herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması için her ürüne teker teker paketleme ve özel kargolama işlemi yapılmaktadır. Bu sayede ürünün yerleştirme, ürünü taşıma veya ürünü adrese teslim aşamasında oluşabilecek her tür problemde en az hasar ile kurtarılmaktadır.

-İşinin en isi yapmak için çalışan ve bundan zerre kadar şikâyet etmeyen firmalar, uzun yıllardır taşımacılık ve nakliyat işlemindedir. Uzun yıllar boyunca nakliyat ve taşımacılık sektöründe bulunan ve bu anlamda kendine yer bulan firmaların size sunabileceği önemli ve hatırı sayılır referansları mevcuttur. Bu yüzden taşımacılık işleminizi vereceğiniz nakliyat firmasının sizden önce hangi firma ve kuruluşlar ile ortaklaşa işler yürüttüğünü bilmeniz ve işinizi bu yönde vermeniz gerekmektedir.

-Taşımacılık ve nakliyat konusunda uzmanlaşmış ve işinin en iyisi yapabilen nakliyat firmalarının bünyesi altında onlarca veya yüzlerce çalışan, birden çok kamyon ve ekipman mevcuttur. Her türden eviniz için bünyeleri altında bulunacak kamyonları sayesinde evinizi hiçbir sorun ile karşılaşmanıza gerek bırakmadan taşıyabilmektedir. Ekipman ve araç sayısında birçok nakliyat ve taşımacılık firmasını geride bırakan kuruluşlar ile çalışmanız, herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamanıza yardımcı olmaktadır.   

EVDEN EVE NAKLİYATTA ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Evden eve taşımacılık sırasında asansöre ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle sayıca fazla olan ve yüksek katlı binalarda kullanılan asansör araçları sayesinde insan elinin saatlerce yapabileceği bir işlemi asansör sayesinde dakikalar içerisinde yapabilmektedir. Asansörlü arabaların temel çalışma prensibi ve kullanımı;

-Asansör arabalarında geniş bir eşya koyma alanı mevcuttur.

-Eşya koyma alanına sığabilecek kadar ürün yerleştirilmektedir.

-Yerleştirilen ürünler dakikalar içerisinde zemine ulaşmakta ve kamyonlara yüklenmektedir.

-Yerleştirilen ürünler yola çıkarak gideceği adrese bırakılmaktadır.

Asansörlü taşımacılık sayesinde insanların saatler içerisinde zemin kata götürecekleri eşya ve ürünler asansör sayesinde dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda insanların bina içerisinde eşyaları götürmeleri eşyayı yola çıkmadan bir problem işe karşılaşmasına sebebiyet vermektedir. Bu yüzden taşımacılık sırasında asansörlü araçlardan yardım almak ve nakliyat işlemi sırasında asansörlü araçların bulunmasını istemeniz gerekmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları, firmadan firmaya göre değişiklik göstermektedir. Her firmanın müşterilerine vermiş oldukları hizmet kalitesi değişkenlik göstermekle birlikte firmaların kendilerine özgü kar-zarar hesaplamaları mevcuttur. Bu hesaplamalar sonucunda müşterilerine istedikleri fiyat teklifini sunmaktadırlar.

Bu yüzden evden eve nakliyat fiyatları, firmadan firmaya, yapılan işin kalitesine, ürünlerin sayısına ve cinsine, ürünlere yapılan sigorta işlemlerine göre büyük oranda değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden nakliyat işinizi güvendiğiniz firmaya vermeden önce ne kadar ürün taşımak istediğinizi, nereden nereye taşıyacağınız gibi önem arz eden bilgileri de vermeniz gerekmektedir. Zaten nakliyat firmaları bu gibi önemli detayları size konuşmanın başında belirtmekte ve kendi fiyat tekliflerini bu yönde çıkarmaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat İşlemi

Evden eve nakliyat işlemin uygulanış sırası;

-İlk olarak nakliyat ve taşımacılık işlemi yapmak isteyen müşteri beğendiği ve güzel gözüken nakliyat ve taşımacılık firmasını aramakta ve gerekli bilgileri vermektedir. Gerekli bilgiler; taşımak istediği ürünün cinsi ve ağırlığı, kaç ürün taşımak istediği, nereden nereye ürününü taşımak istediği, ne tür hizmetlerden yararlanmak istediği, ev adres bilgilerini vermesi gerekmektedir.

-Nakliyat firmasının gerekli görmüş olduğu sorular müşteri tarafından cevaplandıktan sonra firma kendisine özgü bir fiyat listesi çıkarmaktadır. Çıkarmış olduğu fiyat listesi müşteriden almış olduğu bilgiler ışığında ilerlemektedir.

-Firmanın çıkarmış olduğu fiyat listesi müşteri tarafından onay alınırsa nakliyat işlemi yapılmak için uygun bir tarih belirlenmektedir.

-Belirlenen tarihte gelen firma, önceden belirlenen ürünlere ürün taşıma sigortası oluşturmaktadır.

-Taşınmak istenen eşyalara ürün taşıma sigortası oluşturulduktan sonra ürünler sırayla geniş paketlemek işlemlerine tabi tutulmaktadır.

-Ürün paketleme işlemi bittikten sonra ürünler sırasıyla araçlara yüklenmektedir.

-Eşyalar araçlara yüklendikten sonra adrese teslim için yola çıkılmaktadır.

Maltepe  ev taşıma firması olarak nakliye sektörünün güvenilir firmalarından biri olmayı başarmış bulunmaktayız ve nakliye sürecinin zahmetli olan noktalarını tespit ederek bunları kolaylaştırmaya yönelik hizmet vermekteyiz.

Her bütçeden müşterimize Maltepe nakliyat hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin mağdur olmamaları için gelişen teknolojinin sektörümüze etkilerini takip ederek ekipmanlarımızı ve araçlarımızı bu doğrultuda yenilemekteyiz. Taşınma sürecinin her aşamasında bütün müşterilerimize eşit özeni göstererek, onlara herhangi bir sorumluluk yüklemeden deneyimli ekiplerimiz ile nakliye sürecini tamamlamaktayız. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ekiplerimiz gerekli malzeme ve ekipmanları yanlarında getirmektedirler.

 

Nakliyeci arayışında olanlara firmamız taşınma sürecinin kısa sürede en güvenli şekilde atlatılması için nakliye hizmeti vermektedir. Taşınma sürecinde sinirlerin yıpranmaması ve eşyaların hasar almasından endişe edilmemesi için profesyonel şartlar altında güvenli şekilde eşyaların yeni adreslerine taşınmasını sağlamaktayız.

Maltepe  Nakliyat olarak asansörlü araçlarımız sayesinde yüksek katlı binalardan eşyaları hasarsız ve kolay bir şekilde çıkartarak nakliye aracına yükleyebilmekteyiz. Eşya sayısı fark etmeksizin müşterilerimizin eşya sayılarına göre belirlediğimiz farklı boyutlardaki nakliye araçlarımız ile Maltepe evden eve nakliyat hizmeti verebilmekteyiz. İşinin ehli, güler yüzlü ve eşyaların en güvenli şekilde hangi teknikler ile taşınması gerektiğini bilen personelimiz ile taşınma sürecinin çok daha kısa olmasını sağlamaktayız. Müşterilerimizin yeni düzenlerini daha kolay kurabilmelerini önemsediğimiz kadar eşyaların sıfır hasar ile yeni adreslerine ulaştırılmasını da önemsediğimiz için nakliye planlarımızı bu doğrultuda hazırlamaktayız.

Maltepe Evden Eve Nakliye Firması
Bizimle çalışmanız için bir çok geçerli nedenimiz var. Bunların başında işimize gösterdiğimiz önem gelmektedir. Maltepe Evden Eve Nakliye Firma çalışanlarımızın tamamı alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Sahada çalışan personellerimizin her biri en az beş yıl ev ofis eşyası taşıma tecrübesine sahip olmak zorundadır. Bununla birlikte çalışanlarımızın tamamı sabit kadrodur. Tavsiyeli nakliyat hizmetinin en iyi şekilde sonuçlanabilmesi için bütün araç gereç ve malzemelere sahibiz. Kurumsal anlamda profesyonel hizmet sunabilen nadir firmalar’danız

Genel anlamda istanbul geneli en hassas ve ağır taşımacılık’larının altına imza atan firma’mızın, çok büyük deneyimleri ve geçmişi var. Evden eve Taşıma ve ofis taşıma konularındaki tecrübelerimiz ve geçmişimiz işimizi her zaman daha iyi yapabilme ve kendimizi geliştirme konusunda önümüzü açmıştır.

Anahtar teslimi hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, taşınma esnasında gerekli olabilecek her şeye sahiptir. Müşterilerimizin bizden beklentileri diğer firmalara göre yüksek. Firma olarak bunun farkındayız ve buna layık hizmet veriyoruz. Sıradan bir ev ya da iş yeri taşıma değil en iyisini sunuyoruz. Maltepe Nakliyat Ücretsiz ekspertiz servisi ile eşyalarınızı yerinde görüyor ve size özel çalışma planını çıkarıyoruz. Keşif esnasında birebir her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatıyoruz. Ayrıca Keşif esnasında eşyalarınızın sigorta bedeli ve örnek sözleşme görme ve isterseniz sözleşme imzalama ve anlaşma şansınız var.

evden eve Nakliyat Maltepe
Firmamız İstanbul merkezlidir. istanbulun her yerine evden eve Taşıma ve ofis taşıma hizmetimiz var. Bizi arayarak taşınması gereken ürünlerinizin olduğunu söylemeniz yeterli.

istanbul Evden Eve Nakliye

istanbul Nakliye

istanbul Şehirler Arası Nakliye

istanbul Nakliyeci

istanbul Nakliyat Firmaları

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları
evden eve nakliyat Ara Maltepe Nakliyat ile ev taşıma işinin rahatlığına varın. Profesyonel Tavsiyeli Nakliye Firmaları alanında evden eve taşımacılık faaliyetinde bizi tercih edin. Şehir içi ve şehirler arası bölgelerde profesyonel ekibimiz ve kamyon – kamyonet nakliye araçlarımızdan yararlanın. Şehirler Arası Evden eve nakliyat Firmaları İstanbul Nakliyeci işini sigortalı ve asansörlü seçeneklerimiz ile çok kolay hale getirin.

evden eve nakliyat
Evden Eve Nakliye Firmaları arasında yapılan çalışmalar bakımından uzmanlık ve işçilik açısından lider konumda bulunmaktayız. Hizmet kalitesi bakımından diğer nakliye şirketleri kapsamında açık ara öndeyiz.

Bu özelliğimiz müşterilerimiz tarafından yapılan yorumlar ve referanslarda kanıtlanır niteliktedir. İstanbul nakliyecileri konusu açıldığında aklınıza ilk gelen firma olmaktan gururluyuz.

evden eve taşımacılık
işlemlerinizde tüm eşya ve ürünlerinizin emanetimiz olduğundan emin olabilirsiniz. Tüm çalışma arkadaşlarımız ve yetkililerimiz memnuniyetiniz için gereken her sorumluluğu üstlenmektedir.

Profesyonel evden eve nakliyat görevlerinin tamamında tüm taşıma, montaj, paketleme gibi işlemleri yerine getirmekteyiz. Ev taşıma işinde anahtar teslim olarak tam paket içeriğimiz bulunmaktadır. Taşınan tüm eşyalarınız verdiğimiz uzmanlık teminatının yanı sıra garanti altındadır.

istanbul ev taşıma
istanbul ev taşıma

belirlemesinde sizlere diğer tüm firmalardan daha uygun ücret talep ediyoruz. Bu talep doğrultusunda aldığımız ücreti göz önünde tutmuyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda aynı özen ve itina ile çalışıyoruz.

ev Taşıma hizmeti detayları öğrenmek ve hizmet talep etmek için bizi hemen arayabilirsiniz.

Maltepe Evden Eve Nakliye Çalışması
Evden eve nakliyat çalışmalarında bölgemizde yaptığımız diğer tüm çalışmalar gibi profesyonellikle görevimizi sürdürüyoruz. Talep ve teklif aşamasından sonra yetkililerimiz keşif için ziyarette bulunuyor. Belirlediğiniz tarihte çalışanlarımız ve aracımız size ulaşıyor. Anlaşılan kurallar ve istekleriniz doğrultusunda işleme başlıyor. Tüm eşyalarınız özen ile sökülüp paketleniyor. Taşıma aşamasından sonra yeni adresinizde tam anlamıyla eviniz yaşama hazır hale getiriliyor. İşlem sonrasında sunum yapılıyor ve anlaşılan ücret talep ediliyor.

MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYE ÜCRETLERİ
İstanbul bölgesi içerisinde yaptığımız çalışamalar dahilinde ortalama ücretler söz konusu olduğunda aşağıdaki fiyat aralıklarında çalışmalar sağlamaktayız. Bu ücret ortalamaları gidilecek konumlar ve uygulanan işçiliğe göre değişiklik göstermektedir. Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları Aşağıdaki tüm fiyatlar tam paket içeriğimiz dahilinde belirlenmektedir.

TAŞINMA ÖNCESİ
Taşıma firması ile gün belirlemek için en az yedi gün önce görüşün çünkü sadece siz taşınmıyorsanız. Hele ki İstanbul’da yaşıyorsanız tahmin ettiğiniz gibi bir çok kişi sizinle aynı gün taşına bilir. Firmayla anlaşırsanız önceden gün almış olursunuz. Anlaşma yaparken sözleşme yapmanız önerilir. Taşıma öncesi ve sonrasındaki sorunları bertaraf etmek adına bu önerilmektedir. Nakliye işlemi hangi plakalı araç ile yapılacak? Bu önlemleri alarak hırsızlık olaylarına karşı da tedbir niteliğindedir.

DETAYLARI SÖYLEYİN
Taşınacağınız yer hangi şehir ve mahallede bulunuyor?
Eşyalar müstakil eve mi yoksa apartman katına mı taşınacak?
Apartmana taşınacaksa, kaçıncı kata çıkarıcaklar?
Binanın önüne veya yakınına araç yanaştırmaya izin veriliyor mu?
Asansör kullanılabilecek mi?
Siteye taşınacaksanız, taşınmak istediğiniz günde, eşya taşınmasına yönetimce izin veriliyor mu?
Evden eve nakliyeciler de bilinmesi gerekenler aslında en önemli konudur.
Bu gibi bazı detaylı bilgileri taşıyıcınız ile konuşmalısınız. Yoksa mesafenin ve bu ayrıntıların önceden belirlenmemiş olması başınızı ağrıtabilir. Taşıma işlemi sona erdikten sonra kolileri detaylı bir şekilde kontrol edin. Herhangi bir eksiklik veya hasar var mı? Bunları kontrol edin. Eğer sizde İstanbul’da ikamet ediyorsanız, evden eve nakliyat İstanbul firmalarını arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Teklifleri karşılaştırıp, değerlendirebilirsiniz.

OFİS FUAR VE İŞYERİ TAŞIMACILIĞI
Sadece evler için değil, ofis ve mağaza gibi iş yerlerinin de taşınma işleri için nakliyatçılara ulaşabilirsiniz. İş yerinizde ki kullandığınız her türlü eşyanın, tezgahların ve diğer malzemelerinde, ev eşyaları gibi, hatta ev eşyalarından bile daha büyük bir önem verilerek taşınması gerekir. Taşınma işleminde taşınacakların çok iyi bir şekilde sarılması ve kırılabilecek olan hassas eşyalarında büyük bir titizlikle sarılması, paketlenmesi ve taşınırken de dikkatli bir şekilde taşınması gerekebilir. Eşyaların büyüklüğüne ve ebadına göre ambalaj seçimi çok önemlidir. Mümkünde toplam eşyanın en fit şekilde içerisine sığdığı bir araç tutmak daha iyi olur. Çünkü eşyaların sarılıp paketlenmesi haricinde en önemli etkenlerden birisi de aracın içine eşyaların düzgün ve aralarında boşluk bırakmıacak şekilde yüklenmesidir. Eğer aralarında boşluk olursa,eşyalar birbirlerine sürtünüp çarparak, kırılmalara ve çizilmelere sebep olabilir. Bu yüzden aracın içine eşya yüklenip istiflenmesi önemli bir meseledir.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Sabit Fiyat Garantisi

Ücretiz Expertiz Hizmeti

Kapalı Kasa Evden Eve Nakliyat Araçları

Uygun fiyatlı şehirler arası nakliye fiyatları

Uygun fiyatlı şehiriçi nakliye fiyatları

Asansörlü Taşımacılık

Günümüzün modern koşullarında artık nakliyatçılık sektörü teknolojik gelişmelerin ışığında çok daha nitelikli hizmetler üretiyor. Asansörlünakliyat bu hizmetlerden belki de en önemlisi ve son yılların popüler uygulaması. Eğer sizlerde evinizi veya iş yerinizi taşımak için bu tarz bir hizmet arayışı içerisindeyseniz web sayfamızın etkin hizmetlerinden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Tek yapmanız gereken web sayfamızda bulunan ve 7/24 açık bulundurulan müşteri destek hattını aramak ve firmamızdan profesyonel hizmet talep etmek olacaktır. Daha sonra firmamızın ayrıcalıklı çalışmaları artık start alıyor ve önceliğimizi ücretsiz ekspertiz çalışması oluşturuyor.

Asansörlü Taşımacılık Bizim İşimiz

Bilindiği üzere bir nakil çalışması ne kadar hızlı ve hasarsız gerçekleşirse o kadar kaliteli bir hizmet sunulmuş olur. Dolayısıyla asansörlü taşımacılık hizmetleri alınarak süreç oldukça hızlandırılır ve bu tarz taşımacılık aynı zamanda eşyaların da korunmasını sağlar diyebiliriz. Bu kısa hatırlatmamız ardından dilerseniz şimdi nitelikli çalışmalarımızın aşamalarını maddeler halinde sıralayalım.

 1. Ücretsiz ekspertiz
 2. Asansörlü taşımacılık hizmeti
 3. Mobilya söküm ve kurulum hizmetlerinin dışında su tesisatına bağlı beyaz eşyalarınızı da firmamızın uzman personeli sökerek ulaşılan adreste tekrar monte ediyor
 4. Eşya paketleme ve ambalajlama çalışması. İzin verirseniz bu çalışmamız ile ilgili küçük bir detayı daha paylaşalım. Eşya paketleme hizmetini normal şartlarda standart olarak firmamız herhangi bir ücret talep etmeden gerçekleştiriyor. Ancak çok daha kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilecek paketleme çalışmasının ufak bir ücret farkından bulunduğunu hemen belirtelim efendim
 5. Ofis, büro, şirket ve benzeri işletme taşımacılığına yönelik özel nakil hizmetlerimizden mutlaka yararlanmanız gerektiğini düşünüyoruz
 6. Ayrıca fuar, stant taşımacılığı, müzik etkinlikleri ve benzeri organizasyonlar için özel nakil taleplerinizi karşıladığımızı hatırlatmış olalım
 7. Bunun yanı sıra şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmet arayışlarınız için yaygın araç filomuzun hizmete hazır olduğunun bilinmesini istiyoruz
 8. Bütün nakil sürecinde firmamızdan kaynaklı her türlü hasar eşya sigortalama kapsamında güvence altında gerçekleşiyor. Dolayısıyla huzurlu bir nakil süreci sizleri bekliyor diyebiliriz efendim

Görüldüğü üzere farkındalık yaratan modern hizmetlerimiz bulunuyor ve fiyatlarımızın son derece makul düzeyde. Lütfen başta asansörlü nakliyat hizmetleri olmak üzere diğer tüm çalışmalarımız hakkında geniş ve detaylı bilgi almak üzere firmamıza ulaşınız. Sizleri yanıtlamaktan büyük mutluluk duyarız. Esen kalınız.

Artık günümüzün modern anlayışı çerçevesinde hizmetler gelişiyor ve sigortalı evden eve nakliyat bu hizmetlerden sadece bir tanesi. Eğer sizlerde evinizi veya iş yerinizi taşımak üzere iseniz bu hizmetimizden pekâlâ yararlanabilir ve en makul fiyatlarla çalışmalarımızı talep edebilirsiniz. Dilerseniz öncelikle sürecin nasıl başladığı hakkında sizleri bilgilendirelim.

Eşya Sigortalama Sistemi İle Güvenli Taşıma  

İzin verirseniz konumuza devam etmeden önce eşya sigortalama sistemi ide ilgili kısa bir hatırlatma yapalım. Disipline bir çalışma modeli ile hareket eden firmamız bakımından öncelik eşyanın sıfır hasar ile yerine ulaşmasıdır. Dolayısıyla çalışma modelimiz hasarsız bir taşımacılık üzerinedir diyebiliriz. Ancak her ne kadar titiz ve hassas davransakta istenmeyen durumlar nadir de olsa yaşanabiliyor. Böyle bir durumla karşılaşılması halinde uygulamış olduğumuz bu sigorta modeli firmamızdan kaynaklı her türlü hasarı tanzim yoluna gidiyor. İsterseniz şimdi de tüm hizmetlerimizi maddeler halinde sıralayalım;

 1. Taşınma öncesinde ücretsiz ekspertiz çalışması adresinizde gerçekleşiyor ve eşyanın hacim bakımından değerlendirmesini yapıyoruz
 2. Daha sonra ihtiyaç olması durumunda asansörlü yük taşıma araçları ile eşyalarınızın nakil süreci başlamış oluyor. Elbette sizin belirleyeceğiniz tarih aralığında gerçekleşen bir çalışma söz konusudur
 3. Yükleme işleminin devam ettiği sırada standart olarak gerçekleştirdiğimiz bir eşya paketleme ve ambalajlama çalışması aynı anda devam ediyor. Bu hizmetimizi standart ücretsiz ve ayrıntılı paketlemede küçük bir ücret farkı şeklinde olmak üzere iki kategoride düşünebilirsiniz
 4. İş yeri, ofis ve büro taşımacılığı noktasında firmamızın etkin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz
 5. Naklin gerçekleştirileceği mekanda bulunan mobilya grubu ve elektromekanik beyaz eşya grubundan eşyalarınızı firmamızı uzman personeli sökerek ulaşılan adreste monte etmektedir
 6. Tahliye gibi bir durum yaşıyorsanız eşya depolama hizmetimiz tam aradığınız hizmet türü. Rutubet ve diğer olumsuzluklardan izole edilmiş depolarımız kurtarıcı görevi üstleniyor
 7. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat talepleriniz için geniş araç filomuz hizmetinizdedir
 8. Fuar, stand taşımacılığı ve benzeri nakil çalışmalarında firmamızın deneyimlerinden büyük memnuniyet duyacağımızı düşünüyoruz

Tabi nakliyat firmasından beklenilenin çok üzerinde hizmetlerimiz bulunuyor ve kapsamlı bilgi almak üzere müşteri destek hattımızı günün her saatinde rahatlıkla arayabilirsiniz. Makul düzeylerde bulunan fiyatlarımızın yanı sıra çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımız hizmetlerimizi tercih şimdiden teşekkür ediyoruz. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti kuruluşumuzdan alınır efendim. Esenlikler diliyoruz

Tüm Hizmetler