Atalar Caddesi Kurtoğlu Sokak No:.12/B Kartal / Alkent çarşı no 36 Beşiktaş / İSTANBUL
P.Tesi -Pazar 09:00 -19:00
7/24 Hizmetinizdeyiz 
Evden Eve Nakliyat Firmaları
Evden Eve Nakliyat Firmaları
MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT
Evden eve nakliyat işlemi uzaktan bakıldığından kolay ve yapılması basit bir işlem dahilinde
Anadolu Yakası: 0216 305 35 49, 0535 742 44 95, Avrupa Yakası 0212 213 37 37, 0850 304 96 36, 7/24 Hizmetinizdeyiz 905327654010
: 8 Nisan 2021
: 11 Nisan 2021

Asansörlü Nakliyat

Farklı iki adres arasında herhangi bir eşyanın, ürünün veya yükün taşınmasına nakliyat adı verilir. Nakliyat çalışmalarında farklı kategorilere ait yükler taşınmaktadır. Yük taşımacılığında yükün zarar görmemesi, zamanın doğru kullanılması önemlidir. Tecrübe sahibi firmamız profesyonel nakliye hizmeti vermektedir. Zamanla yüksek katlı binaların artmasıyla nakliye sektöründe de bazı zorluklar yaşanmıştır. Sektörde duyulan ihtiyaç doğrultusunda eşyaların yüksek katlı binalara daha kolay taşınması, yüksek katlı binalardan eşyaların daha kolay indirilmesi için asansörlü araçlar geliştirilmiştir. Maltepe asansörlü nakliyat çalışmaları için özel geliştirilmiş araçlar kullanılır. Bu araçlar sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf sağlanır.

Asansörlü Nakliyat Güvenilir Mi?

Maltepe asansörlü nakliyat güvenilir bir işlemdir. Firmamız tam donanımlı olduğu gibi güvenlik önlemlerine de önem vermektedir. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde öncelikle ekibimizin, taşınan yükün ve çevredeki insanların güvenliği korunur. Asansörle yapışan taşıma işlemlerinde eğer gerekli güvenlik önlemleri alınmazsa can ve mal kaybı yaşanabilir. Herhangi bir kaybın yaşanmaması adına gerekli güvenlik önlemlerini eksiksiz almaktayız.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Maltepe asansörlü nakliyat çalışmalarında özel araçlar kullanılır. Araç içinde asansör olarak adlandırılan zemin bulunmaktadır. Eşyalar ekip tarafından bu zeminin üzerine yerleştirilir. Araçtan verilen komutla bu asansör yukarı doğru hareket ettirilir. Asansörlü taşıma işleminde genellikle balkon kapıları kullanılmaktadır. Kapı ve penceresi uygun olmayan binalara asansörlü taşıma yapılmamaktadır. Teras kat kullanılarak da taşıma yapılabilir.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları Nedir?

Nakliyat çalışmalarında farklı fiyatlar sunulmaktadır. Fiyat farklılığının görülmesinin temel nedeni ise eşya durumudur. Eşya durumuna göre fiyatlar değişebilir. Aynı zamanda mesafe de fiyatları etkilemektedir. Firma olarak bütçe dostu fiyatlarla Maltepe asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Fiyat teklifi yapmadan önce iki adres arasındaki mesafe, taşınacak kat sayısı, eşya miktarı ve ağırlığı değerlendiriliyor. Ardından doğru ve uygun fiyat teklifi yapılıyor.

Müşteri ve firmamız arasında fiyat anlaşması sağlandıktan sonra taşıma için plan hazırlanıyor. Asansörle yapılan taşıma işlemlerinin fiyatı normal taşıma işlemine göre yüksek fiyatlıdır. Fiyatların yüksek olması ise özel araçlarla taşıma yapılmasıdır. Asansörlü taşıma için tecrübe sahibi ekip göre alır. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmamış olur.